המהפכה הממלכתית

גבירותיי ורבותיי, מהפך. זה לא מהפך פוליטי רגיל, לא רק חילופי שלטון או הנהגה, זה חילופי יסודי יותר של כל השיטה הפוליטית שלנו. אתם רגילים לחשוב שאנחנו הולכים לקלפי כדי להצביע על דרך, על חזון, מדיניות, פילוסופיית חיים, ובכן: טעיתם. הלכנו הפעם לקלפיות מסיבה אחת בלבד: כדי לדפוק את ביבי. יאללה קונפטי!

מהיום תמחקו משיעורי האזרחות את כל מה שסיפרו לכם על מחלוקות בחברה דמוקרטית ויישוב סכסוכים בדרכי שלום. הכל חרטא. אתם רואים? אין שום מחלוקות ואין שום בעיות. קואליציית הניצחון שלנו בנויה לתלפיות – קפיטליסטים עם סוצאליסטים, ימנים עם שמאלנים, דתיים עם חילונים, ויתיקים עם עולים, הכל הולך! אנחנו יושבים כולנו יחד, איש תחת מנדטו ותחת תואנתו. הנדל עם טיבי ירבץ וילד קטון נוהג בם. הללויה!

ובכן, זו הפוליטיקה החדשה. הדמוקרטיה הממלכתית: את כל העקרונות הישנים שפעם הגדירו אותנו כעם, כקהילות, כקולקטיבים וכאינדבידואלים אנחנו יכולים סוף סוף לאפסן. זה שייך לעידן הישן. אנחנו היום נכנסים בצעדי ענק לעידן החדש. עידן הרק-לא-ביבי. ביבי הרי הוא זה שמשסה אותנו איש באחיו, הוא זה שאמר לאיימן עודה ללכת לטלוייזיה הפלסטינית ולקרוא לערביבם להצביע; הוא זה שכל הזמן אומר שמחנה אחד הוא פשיסט, נאצי, מזכיר תהליכים, מסכן את הדמוקרטיה, מדכא מיעוטים, גזען, צורר, שונא. זה הוא אשם. הוא מטיף את השנאה הזו יום יום במהדורות המרכזיות בכותרות העיתונים ובעמודי הדעות של הארץ, בזמן שכולנו נוהגים בממלכתיות ושומרים על שיח ענייני ומכבד. את האיש הרע הזה הצלחנו סוף סוף להביס.

מחר נקום לשחר של יום חדש, יום בלי ביבי. אהבה אחים ואחיות. אהבה לכולם.

ערוצי הפייק ניוז הולכים לספר לכם שלביבי יש גם תומכים, ושהם מונים כרבע מהאלקטורט עם למעלה ממיליון מצביעים. חלק מהפרשנים המוטים יטענו אפילו שצריך איכשהו להתחשב בזה. אתם לא קונים את הזבל הזה, נכון? הכל ספינים של התקשורת המושחתת שביבי שיחד אותה במיליארדים. ה"אנשים" האלה רק מכושפים, עדר חסר דעת. ברגע שהם יבינו שאנחנו בעידן חדש, הם יבואו אלינו. אפילו שמרנו להם מקום בספסל האחורי ליד צביקה האוזר.

בימים הבאים נבין שלא צריכים בחירות כדי לקבל החלטות במדינה הממלכתית החדשה שלנו. פשוט צריך לשבת ולדבר. שניים שלשה יועצים אסטרטגיים מבינים יותר טוב מכולם מה נכון לעשות. עובדה שהם הצליחו.

אה. ודבר אחרון: תודה לערבים, בזכותכם המדינה חזרה הסוף סוף לשפיות והספינה הציונית שבה לנתיב הישן והטוב של מגילת העצמאות ובן גוריון. החזון המקראי של מדינה דו לאומית לצד מדינת טרור פלסטינית. היינו כחולמים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *