יש לך הודעה מבני גנץ

שלום, זוהי הודעה מוקלטת.

מדבר בני גנץ. אני מתקשר אליך כי המערכת האוטומטית שלנו טרגטה אותך על סמך שורה של קריטריונים כמו מקום מגורים, משלח יד, פעילות ברשתות החברתיות ומעמד סוציו־אקונומי. וגם כי השגנו את מאגר המידע של הליכוד מהבחירות הקודמות (תודה בוגי).

אז שלום, ימני מתון, מה שלומך? שמי טוב. שמי טוב. אל תנתק. ההודעה שלי היא חשובה.

אני יודע שאתה לא מתכוון להצביע הפעם כי חלאס, כמה אפשר. אז תדע לך שאתה יכול להצביע לי. רוצה לדעת למה? התשובה פשוטה: אני אקים ממשלה ממלכתית. אהיה ראש הממשלה של כולם. באתי לשרת ולא לרשת, להוביל ולא להנהיג, לאחד ולא לדחות. לכן בממשלה הממלכתית שלי יהיה מקום לכולם.

במקום לבזבז זמן על ויכוחים, נעשה פשוט את כל מה שכולם חושבים שצריך: נספח את בקעת הירדן כמו שהאוזר רוצה ונקים עליה מדינה פלשתינית כמו שברק רוצה; נפציץ את עזה בחזרה לימי הביניים כמו שאשכנזי רוצה ונקים שם נמל מים עמוקים, שדה תעופה ותחנת מחקר גרעיני כמו שהורוביץ מאמין.
ועדה בראשות צביקה האוזר תחוקק חוק לאום וטוהר הגזע משודרג, שיושלם בחקיקת חוק יסוד פוסט הלאום בהובלת שפיר. וכמובן, ממשלה בראשותי לא תפנה אף התנחלות ואז תפנה את כולן כדי לבנות אותן מחדש כי לא פינינו אותן במסגרת הסכם השלום שלא היה, כי אין פרטנר, אבל אין ברירה – למה הקמנו מדינה אם לא בשביל שלום שאין עם מי לעשות?

אתה רואה? זה לא כל כך מורכב. גם בתחום הכלכלי יש לנו בשורה. ממשלה בראשותי תשמור על מסגרת התקציב. ואם מישהו ינסה לגעת בו, ניסנקורן יקים שם ועד חזק שישמור על זכויות התקציב.

נספק לאזרחים בחינם מים, חשמל, מזון, בריאות, בידור, חופשות ספא, פינוקים, כושר, עם תוספות בשקל תשעים, כי זו חובתה של המדינה לאזרחיה, וכל זה כמובן לצד שוק חופשי וצמיחה כלכלית משגעת. זה קל. נשחרר את כל הרגולציה ונוריד את כל המסים כדי ליצור חופש כלכלי, תנאי הכרחי להקמת מערכת קומוניסטית נוקשה! אין ימין ושמאל, ישראל לפני הכל!

המידע שאספנו עליך מגלה שאתה מוטרד מחקירות ראש הממשלה וחושש מהאופן שבו המשטרה והפרקליטות יכולות בקלות רבה כל כך להפיל ראש ממשלה מכהן ולפגוע בדמוקרטיה. גם לזה יש לנו פתרון פשוט: מעתה כל ראש ממשלה מכהן לא יעמוד יותר לחקירה פלילית. נשלח אותו ישר למשפט: חצי שעה דיון וחסל.

היום הזה הוא גורלי לכולנו. עד הערב נדע אם נחרץ גורלה של המדינה, גורלה של המדינה נחרץ או שהמדינה נחרץ גורלה.

צאו להצביע!

https://www.israelhayom.co.il/opinion/692627

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *